TVORBA

Další možnosti spolupráce, nabídka služeb a vhled do tvorby RemiSazi.

 

mini festival
mini festival


Pátek a sobota 26. a 27. dubna 2024 je datum letošního jarního festivalu mini, kterého se poprvé účastní i REMISAZI. Můžeme se osobně setkat v Praze v holešovické tržnici. Výběr značek a designérů je opravdu úžasný a každý určitě najde nějakou drobnost, která mu udělá radost. Dětem i dospělým. A i když necháte peněženku v kapse, odnesete si hromadu inspirace a nových kontaktů :)

Moc se na Vás těšíme!

www.festivalmini.cz

 IMG_7194IMG_7199IMG_7196

Číst článek
Jak vzniká ilustrace
Jak vzniká ilustrace


Jak vzniká ilustrace, čím začít a jak postupovat? Ukážu Vám, jak k výsledku většinou dospěju já. Kreslení jsem rozdělila na 5 částí:

✶ skica a nápad

✶ barevné téma

✶ tvary

✶ detaily a struktury

✶ světlo

IMG_6401

Číst článek
Knihy z ateliéru REMISAZI
Knihy z ateliéru REMISAZI

 

Od roku 2015 jsem spolupracovala na více než 30 publikacích. Ze začátku to byla hlavně knižní sazba a návrhy obálek, později jsem začala přispívat i ilustracemi. Ty se objevovaly nejdříve jako doplněk textu u knih pro vzdělávání, kde by dlouhý text nebyl zábavný a zapamatovatelný. Pak jsem měla příležitost vytvořit knížku pro farmakoložku a propagátorku zdravé výživy Margit Slimákovou, a to byl pro mě impulz začít se věnovat ilustraci naplno. Pět let po Margitině Velmi osobní knize o zdraví jsem vydala svého Faustýna…

IMG_6626

Číst článek
Svatební oznámení na míru
Svatební oznámení na míru


SVATEBNÍ OZNÁMENÍ NA MÍRU

Chcete mít památku na celý život a originální ilustrované svatební oznámení? Vytvořím Vám svatební oznámení na míru, které bude mít duši a společně ho nadesignujeme přesně tak, abyste se v něm otiskli a mohli se na něj dívat ještě roky po svatbě. Může být vtipné, veselé, milé a klidné nebo třeba i punkové, záleží na Vás. 

Minimalistické nebo ilustrované?

Pozvánky na svatbu tvořím nesmírně ráda a nejraději mám, když se snoubí ilustrace a čistota. Každé oznámení tvořím na míru tak, aby doplňovalo a podpořilo celou atmosféru svatby. Někdy je grafika minimalistická a čistá, jindy má hlavní slovo ilustrace, ale pokaždé je tvorba svatebního oznámení založená na osobnostech nevěsty a ženicha, toho, co preferují, čím se baví a co je pro ně společné.

Kromě oznámení samotného můžete poptat také:

✶ jmenovky
✶ uvítací cedule
✶ zasedací pořádek
✶ nálepky či etikety

✶ menu

Cena vždy závisí na množství objednaných prvků a nezahrnuje cenu tisku. Ten Vám mohu zajistit a v balíčku pak zaslat, kam budete potřebovat. Pokud máte dotaz nebo byste se chtěli domluvit na Vašem svatebním oznámení, neváhejte a napište mi email, na facebook nebo na instagram.


remisaziatelier@gmail.com

Instagram

Facebook

 
 CENÍK 2024

grafický minimáč — od 2700 CZK

ilustrované oznámení — od 3300 CZK

 


 

Prohlédněte si některé z mých prací…

IMG_6189

Číst článek
4 položek celkem