Remi

ilustrace & kniha


Jmenuji se Ema Sazama a jsem autorkou ilustrací, které najdete na těchto stránkách. Jako freelancer se věnuji digitální malbě a kresbě, sázení a grafické úpravě knih, tvorbě svatebních oznámení a ilustrací na míru, fotografii a příležitostně také architektuře. Jsem také máma dvou úžasných lumpíků a pokud zrovna nekreslím, trávím čas s nimi.

Značku REMISAZI jsem založila během studia na vysoké škole a postupem času se z ní stala má práce. Moc mě baví volná ilustrace, kterou můžete vidět v e-shopu — největší radost mám z knížky Faustýn, kterou jsem vydala v roce 2023, a která je výsledkem roční práce. Ráda se také věnuji tvorbě na míru. Ať už jsou to svatební oznámení, ilustrace na míru, narozeninové dárky nebo firemní zakázky. Pro více informací nakoukněte do části TVORBA.

V minulosti jsem spolupracovala se značkami Albatros, Ababu, sauna Andersen, Betexa, Kukikuk, Kamkabinet, D-sport, BizBooks, C-press a další…

 

IMG_6184


Ilustrace je pro mě způsob vyjádření a komunikace. Každý tah je odrazem všeho, co prožívám. Někdy to jde samo a nakumulovaná energie a nápady si nekompromisně razí cestu na papír, ale občas to jde ztuha, nápady ani technika se mi nedaří a když už něco vytvořím, většinou to pak letí do koše. Stále se s tím učím pracovat a najít tu správnou flow. Ale i tahle cesta mě moc baví!

Mám neskutečné štěstí, že mám velikou podporu ve svých nejbližších, kteří mě s nadšením posouvají vpřed a toho si moc vážím. Bez nich by to zkrátka nešlo!

 

IMG_6106

foto: morgunart